LEĢENDA

Projekta veidotāji ilgi domāja par kvartāla galvenās ēkas personību. No vienas puses, tai būtu jābūt absolūtam līderim dzīvē, no otras puses – dzīves baudītājam, mākslas cienītājām. Vinstonam Čērčilam – politiķim, māksliniekam, literātam, kā nevienam citam piemīt visas šīs īpašības.

ARHITEKTŪRA

par arhitekta iedvesmas avotu kalpoja izsmalcinātas, klasisku Jūrmalas villu detaļas. Anglijas parlamenta ēkas kolonnu ritms, Chartwell House logu forma iekštelpām piešķir svinīguma atmosfēru. Fasādes apkalumu detaļas art deko stilā papildina apdarē izmantoto koku un akmeni, būvniecībā izmantotās modernās tehnoloģijas un klasikas jauno skanējumu interjerā. Villa Churchill – patiesa britu cienīguma iemiesojums.

2.4 metru augstās divviru durvis ved uz plašu svinību zāli ar mēbeļu grupu.

APRAKSTS

Trīsstāvu ēkā tiek piedāvāti 5 dzīvokļi no 170 m2, ar plašiem balkoniem, terasēm vai pieguļošiem zemes gabaliem. Mājas iedzīvotājiem būs iespēja nokļūt Villas Hepburn spa kompleksā caur pazemes stāvvietu. 

Dzīvokļos: 2.4 metru augstas divviru durvis, pa panorāmas logiem paveras skats uz priedēm un jūru, griestu augstums no 3.7 līdz 3.9 metriem.

INTERJERI

Villas Churchill interjers ir mūsdienīga versija par britu stilu ar tam piemītošo konservatīvismu un pamatīgumu. Respektabli dizaineru veidoti saviesīgo telpu interjeri, plašā svinību zāle ar mēbeļu grupu viesu uzņemšanai, panorāmas lifts, apdarē izmantoti retu šķirņu koks un marmors, augstākā materiālu kvalitāte. 

PLĀNOJUMI

LEGEND. kvartālā ir piedāvāti trīs īpašumu tipi: tradicionālie apartamenti, apartamenti ar privāto teritoriju un penthausi. Lai izvēlētos tieši Jums radītus apartamentus, uzklikšķiniet uz ēkas.